Odbojkašice zagebačke Mladosti osvojile su dvostruku krunu.
Odbojkašice zagebačke Mladosti osvojile su dvostruku krunu. Nakon što su slavile u završnici Superlige i postale prvakinje Hrvatske isti uspjeh su ponovile i u Kupu.
U finalu Kupa, koji od ove godine nosi naziv Kup Snježane Ušić, Mladostašice su u Rovinju pobijedile Rijeku 3:2 (19:25, 25:20, 25:22, 19:25, 15:12).